Diāna AS
MENU CLOSE

logo majai darzam white

www.majaiundarzam.lv


“Mājai un Dārzam” ir būvmateriālu, dārza un mājsaimniecības preču mazumtirdzniecības tīkls. To veido 19 “Mājai un Dārzam” veikali 17 Latvijas pilsētās.

Veikalos nodarbināti kvalificēti un kompetenti darbinieki, kuri vienmēr palīdzēs Jums izvēlēties preci, kas ievērojami atvieglos iecerēto darbu veikšanu, ietaupīs Jūsu laiku un galvenais – naudu.

Veikalu veiksmīgā atrašanās vieta un attīstītā infrastruktūra nodrošina ērtu piekļūšanu un plašus stāvlaukumus.

Turpinot attīstību, palielinām gan savu tirdzniecības vietu skaitu un platību, gan arī piedāvāto preču sortimentu. . A/s “Diāna” ir vairāku pazīstamu būvmateriālu ražotāju tiešais izplatītājs, tāpēc mēs spējam nodrošināt augstu preču kvalitāti un pircējiem piedāvāt visizdevīgākās cenas.

Veikalā sastopami tādi zīmoli kā Sakret, Knauf, Tenax, BESK, BOSCH, Plast Team, Patrol, Kronopol, Mefert, Fiskar u.c. pasaulē un Latvijā zināmi zīmoli. Pie mums sev nepieciešamo atradīs ikviens, gan celtnieks, gan mazdārziņu īpašnieks, bet ja neatradīsi vēlamo veikalā, tad to droši varēsi pasūtīt.


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/diana.lv/httpdocs/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78